Ads 468x60px

Sample text

Links

Be with us!

About


Кафедра неорганічної хімії ДВНЗ «УДХТУ» відноситься до загальноосвітніх кафедр і забезпечує фундаментальні знання студентів усіх напрямків підготовки з загальної та неорганічної хімії. Очолює кафедру доктор хімічних наук, професор Штеменко Олександр Васильович.
Кафедра виконує ряд фундаментальних та прикладних  науково-дослідних робіт, веде активну науково-методичну роботу. Протягом багатьох років кафедра неорганічної хімії залишається опорною кафедрою за фахом для  усіх ВНЗ Дніпропетровської області.
Кафедра неорганічної хімії є найпершою хімічною кафедрою, з якою зустрічаються студенти хіміко-технологічного університету, тому колектив кафедри окрім наукової та навчальної роботи приймає активну участь у вихованні та адаптації студентів першокурсників у ВНЗ «УДХТУ».
 Понад 40 років кафедра неорганічної хімії є організатором роботи унікальної у Придніпропетровському регіоні «Школи хіміка», де актуальні питання хімічної науки розглядаються провідними вченими та викладачами університету, тим самим формуючи науковий світогляд талановитої учнівської та студентської молоді.
Високий професіоналізм професорсько-викладацького складу кафедри реалізований не тільки у роботі із студентами університету. Викладачі кафедри беруть участь у проведенні семінарів для вчителів хімії середніх шкіл і викладачів коледжів, проводять виїзні семінари для учнів середніх шкіл та ліцеїв до міст та населені пункти області. Представники кафедри на чолі з завідувачем входять до складу журі і забезпечують роботу учнівських та студентських обласних і Всеукраїнських олімпіад з хімії.
Базуючись на традиціях та досвіді, накопиченому в минулі роки, кафедра взяла курс на подальше удосконалювання навчального процесу. Здійснюється велика робота з підготовки до друку та видання методичних вказівок до лабораторного практикуму та самопідготовки студентів, підготовлений навчальний посібник з курсу неорганічної хімії.
Під керівництвом д.х.н. О.В. Штеменка здійснюються наукові дослідження в галузі хімії комплексних і кластерних сполук рідкісних і розсіяних елементів. Робота підтримується Державним Фондом Фундаментальних Досліджень України і входить в координаційні плани Міністерства освіти та НАН України. 
Результати досліджень доповідалися на Міжнародних конференціях в США, Німеччині, Китаї, надруковані більш як 70 робіт.
За час існування кафедри були захищені більш як 30 кандидатських дисертацій та 3 докторські дисертації.

0 коммент.:

Отправить комментарий